Dökümanlar

Özel Medipol Mega Hastanesi Yoğun Bakım Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama Yetki Belgesi

Özel Medipol Mega Hastanesinin, Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Uygulama Yetki Belgesi almak için yapmış olduğu başvuru Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartları doğrultusunda incelenmiş olup, adı geçen hastaneye “Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Merkezi Uygulama Yetkisi” verilmiştir.

Hacettepe üniversitesi Yoğun Bakım Hemşireliği Eğitim Programı Duyurusu

Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi tarafından 17/09/2018 – 26/10/2018 tarihleri arasında Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı düzenlenecektir. Eğitim programının başvuru tarihleri 27/08/2018-31/08/2018 tarihleri olarak belirtilmiştir. Başvuru yapmak isteyen katılımcıların aşağıda bilgileri yer alan Serpil Şerife ALTINOK ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.


Program Sorumlusu: Serpil Şerife ALTINOK

İletişim Bilgisi : 0 312 305 11 08-0 312 305 12 45

e-mail:  serpilk@hacettepe.edu.tr

Halk Sağlığı Hizmet Birimleri İzleme ve Değerlendirme Personeli Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Duyuru İçeriği: Halk Sağlığı İzleme ve Değerlendirme Personeli Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 26/06/2018 tarihli ve 1342 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Halk Sağlığı Hizmet Birimleri İzleme ve Değerlendirme Personeli Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için tıklayınızHALK SAĞLIĞI HİZMET BİRİMLERİ.pdf
.

Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve daha önceden belirlenmiş olan eğitim standardı revize edilerek Bakanlık Makamının 18/12/2017 tarihli ve 1547 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için Kan Bankacılığı Standartlar.pdf.

Çocuk Acil Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Çocuk Acil Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 04/07/2017 tarihli ve 603 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Çocuk Acil Hefmşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için tıklayınız Çocuk Acil Hemşireliği Sertifi_Ek_31867830.pdf.

Sertifika Tescil Yetkisi verilen Personel

Bakanlık Merkez Teşkilat ve Bağlı Kuruluşlar ile İl Sağlık Müdürlüklerinde görev yapan ve ekteki listelerde isimleri bulunan personellere sertifika tescil yetkisi verilmiştir. Mevcut ÇKYS kullanıcısı olan personeller T.C. Kimlik Numaraları ve kendi şifreleri ile giriş sağlamaya devam edecektir. ÇKYS'yi ilk defa kullanacak olanlar ise kullanıcı adı olarak T.C. Kimlik Numaralarını ve 123456 olarak belirlenen ilk giriş şifresini yazarak sisteme giriş yapacaklardır. Sertifika tescil yetkisi verilen personellere ait listeleri görmek için tıklayınız Sertifika Tescili.rar

SERTİFİKA TESCİL İŞLEMLERİ

Sertifikalı Eğitim Mevzuatları, Tescil iş ve işlemleri ile ilgili klasörü görmek için SERTİFİKA TESCİL.rar.

Öfke Yönetimi Uygulayıcısı Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Öfke Yönetimi Uygulayıcısı Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 11/04/2017 tarihli ve 344 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Öfke Yönetimi Uygulayıcısı Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için ÖFKE YÖNETİMİ UYGULAYICISI STANDARTLARI.pdf .

Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 11/04/2017 tarihli ve 343 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için PSİKİYATRİ BİRİMLERİNDE HEMŞİRELİK HİZMETLERİ STANDARTLARI.pdf .

Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartları Hakkında Duyuru

Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 04 Şubat 2014 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında sertifikalı eğitim alanı olarak belirlenmiş ve Bakanlık Makamının 10/04/2017 tarihli ve 339 sayılı onayı ile yürürlüğe girmiştir. Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Standartlarını görmek için YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM STANDARTLARI.pdf.

1 2 3 4