Kişisel Gelişim Eğitimi

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM VE SERTİFİKASYON HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Kişisel Gelişim Eğitimi Duyurusu

A. Eğitim Planı

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenecek olan “Kişisel Gelişim Eğitimi”aşağıda belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

GRUPLAR

OTELE GİRİŞ

OTELDEN AYRILIŞ

       NOT

I. GRUP

06. 11,2016 Pazar

12.11.2016

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 12 Kasım 2016 Cumartesi saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir.

II. GRUP

13. 11,2016 Pazar

19.11.2016

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 19 Kasım 2016 Cumartesi saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir.

III. GRUP

20. 11,2016 Pazar

26.11.2016

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 26 Kasım 2016 Cumartesi saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir.

IV. GRUP

27. 11,2016 Pazar

03.12.2016

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 03 Aralık 2016 Cumartesi saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir.

B. Eğitim Mekânı

MIRADA DEL MARE HOTEL – GÖYNÜK - KEMER / ANTALYA

C. Konaklama, Fiyat Tarifesi ve Ödemeler

Konaklama:

Konaklama ve EğitimMIRADA DEL MARE HOTEL Göynük - Kemer / Antalyadaolacaktır.

Fiyat:

  • İki kişilik oda veya isteğe bağlı olarak üç kişilik odada konaklamak isteyen katılımcılar günlük kişi başı 90,00 TL (Doksan Türk Lirası) ödeyecektir.
  • Odada tek başına konaklamak isteyen katılımcılar ise günlük kişi başı 135,00 TL (Yüz Otuz Beş Türk Lirası) ödeyecektir.
  • Ailesi ile gelmek isteyen katılımcılar için aynı şartlar geçerlidir. Eşler ve katılımcılar için konaklama ücreti kişi başı 90,00 TL ( Doksan Türk Lirası) olup, aynı odada konaklamak şartıyla 0-6 yaş 1.çocuk ücretsiz, 06-12 yaş 2. çocuk %50 indirimli olacaktır.

Ödemeler:

Konaklama ücreti katılımcılar tarafından otele girişte nakit ya da kredi kartı ile 6 günlük paket olarak ödenecektir. Harcırah ödemeleri katılımcıların çalıştıkları birim/kurum tarafından yapılacaktır. Konaklama ücretinin ödenebilmesi için fatura alınması zorunludur.

Konaklamaya Dair Ayrıntılar:

Bu bilgi oda rezervasyonlarının kesinleştirilmesi açısından gereklidir.

Eğitime Katılacak Tüm Katılımcılar;

  • Oda arkadaşlarını seçerek birlikte kalacak katılımcılar, mutlaka en geç her grubun giriş gününden 1 hafta öncesi Cuma günü saat 17.00’ye kadar saglik@ekodoa.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi takdirde firmamız tarafından yerleştirme işlemi giriş günü gerçekleştirilecektir.
  • Katılımcılar tek kişilik odada yalnız başına konaklamak istediğini en geç her grubun giriş gününden 1 hafta öncesi Cuma günü 17.00’ye kadar saglik@ekodoa.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi durumda kursiyerlerin iki kişilik odalarda konaklayacakları öngörülecektir.
  • Ailesiyle kalmak isteyen katılımcılar çocuk sayısıyla birlikte ailesiyle kalacağını mutlaka en geç her grubun giriş gününden 1 hafta öncesi Cuma günü 17.00’ye kadar saglik@ekodoa.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir.

D. Ödenen Ücrete Dâhil Hizmetler

Yiyecek ve İçecek:

Sabah Kahvaltıları (Açık Büfe), Öğle ve Akşam Yemekleri (Açık Büfe), Alkolsüz her şey dâhil konsepti, Minibar (Günlük olarak su ile doldurulur.)

           

Sportif Aktiviteler ve Diğer Hizmetler:

Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Disko ve Animasyon Showları, Aletli Jimnastik Salonu, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Odası, Jakuzi, Odada Emanet Kasa, Kablosuz İnternet Bağlantısı.

E. Ücretli Hizmetler

Tenis Kortu, Tenis Ekipmanları (top-raket), bazı ithal içecekler, enerji içecekleri, sıkılmış meyve suyu, oda servisi (24 Saat), telefon, faks, çamaşırhane, Tenis Kortu aydınlatması, Bilardo, Bowling, Masaj, Peeling, Dükkânlar (Market, Hediyelik Eşya, Deri Mağazası, Butik, Fotoğraf Servisi, Kuaför/Berber), Sağlık Hizmeti, Bebek Bakıcılığı, Su Sporları

F. Diğer Bilgiler

Katılımcıların terlik, mayo, spor malzemesi vb. şahsi malzemelerini yanlarında getirmeleri tavsiye olunur.

G. Ulaşım

Kemer Otogardan:

Otobüs ile yolculuk edip otele gelmek isteyen katılımcılara Kemer Otogarından otele Sağlık Bakanlığı logosu bulunan servisler ile ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir.  

Not: Katılımcılar isterlerse otobüsle Kemer’e gelirken eğitimin yapılacağı otelin önünde Kemer’e gitmeden inebilirler. 

 

Antalya Havaalanından:

Havaalanından otele transfer fatura karşılığı kişi başı geliş 25,00 TL, dönüş 25,00 TL olmak üzere ücretli olarak sağlanacaktır. Bunun için aşağıda irtibat numarası belirtilen firma görevlisi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Dönüş Transferleri:

Dönüş transferleri yukarıda belirtilen merkezlere aynı şartlarda gerçekleştirilecektir.

İletişim Telefonları:

Bakanlık Eğitim Koordinatörleri

FİRMA GÖREVLİSİ IRTIBAT

Paşa ERKOL 0.532.662 38 55

Simay ÇAKIR – 0 549 796 25 04

Mehmet ÇİMEN 0.505.747 54 24