Hizmet İçi ve Sertifikalı Eğitim Mevzuatları ve Uygulamaları Eğitimi Duyurusu

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

HİZMET İÇİ VE SERTİFİKALI EĞİTİM

MEVZUATLARI VE UYGULAMALARI EĞİTİMİ DUYURUSU

A. Eğitim Planı

Bakanlığımız tarafından düzenlenecek olan Hizmet İçi ve Sertifikalı Eğitim Mevzuatları ve Uygulamaları Eğitimi aşağıda belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

OTELE GİRİŞ

OTELDEN AYRILIŞ

NOT

25.04.2017 Salı

29.04.2017

Cumartesi

Otele girişler 25 Nisan 2017 Salı günü saat 12.00’de başlayacak, otelden çıkışlar 29 Nisan 2017 Cumartesi günü en geç saat 12.00’de yapılacaktır.

Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir.

 

B. Eğitim Mekânı

İKBAL THERMAL&SPA HOTEL  / AFYONKARAHİSAR

C. Konaklama, Fiyat Tarifesi ve Ödemeler

Konaklama:

İKBAL THERMAL&SPA HOTEL  / AFYONKARAHİSAR otelinde yapılacaktır.

Fiyat:

  • İki kişilik oda veya isteğe bağlı olarak üç kişilik odada konaklamak isteyen katılımcılar günlük kişi başı 95,00 TL (Doksan Beş Türk Lirası) ödeyecektir.
  • Odada tek başına konaklamak isteyen katılımcılar ise günlük kişi başı 142,50 TL (Yüz Kırk İki Lira Elli Kuruş) ödeyecektir.
  • Ailesi ile gelmek isteyen katılımcılar için aynı şartlar geçerlidir. Eşler ve katılımcılar için konaklama ücreti kişi başı 95,00 TL (Doksan Beş Türk Lirası) olup, aynı odada konaklamak şartıyla 0-6 yaş 1.çocuk ücretsiz, 06-12 yaş 2. çocuk %50 indirimli olacaktır.

Ödemeler:

Konaklama ücreti katılımcılar tarafından otele girişte nakit ya da kredi kartı ile 4 günlük paket olarak ödenecektir. Harcırah ödemeleri katılımcıların çalıştıkları birim/kurum tarafından yapılacaktır. Konaklama ücretinin ödenebilmesi için fatura alınması zorunludur.


Konaklamaya Dair Ayrıntılar:

Bu bilgi oda rezervasyonlarının kesinleştirilmesi açısından gereklidir.

Eğitime Katılacak Tüm Katılımcılar;

  • Oda arkadaşlarını seçerek birlikte kalmak isteyen katılımcılar otele giriş gününden en geç 3 gün önce 22 Nisan 2017 cumartesi günü saat 17.00’ye kadar shgmhie2017@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi takdirde Firma tarafından yerleştirme işlemi giriş günü gerçekleştirilecektir.
  • Katılımcılar tek kişilik odada yalnız başına konaklamak istediğini otele giriş gününden en geç 3 gün önce 22 Nisan 2017 cumartesi günü saat 17.00’ye kadar shgmhie2017@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi durumda katılımcıların iki kişilik odalarda konaklayacakları öngörülecektir.
  • Ailesiyle kalmak isteyen katılımcılar çocuk sayısıyla birlikte ailesiyle kalacağını istediğini otele giriş gününden en geç 3 gün önce 22 Nisan 2017 cumartesi günü saat 17.00’ye kadar shgmhie2017@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir.
  • Katılımcılar, kendilerini ziyarete gelen kişiler ile ilgili olarak Otel kurallarına uymak zorundadırlar.

D. Ödenen Ücrete Dâhil Hizmetler

Yiyecek ve İçecek:

Sabah Kahvaltıları (Açık Büfe), Öğle ve Akşam Yemekleri (Açık Büfe), Alkolsüz her şey dâhil konsepti, Minibar (Günlük olarak su ile doldurulur.)

Sportif Aktiviteler ve Diğer Hizmetler:

Kapalı Isıtmalı Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Disko ve Animasyon Showları, Aletli Jimnastik Salonu, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Odası, Jakuzi, Kablosuz İnternet Bağlantısı.

E. Ücretli Hizmetler

Emanet Kasası,Tenis Kortu, Tenis Ekipmanları (top-raket), bazı ithal içecekler, enerji içecekleri, sıkılmış meyve suyu, oda servisi (24 Saat), telefon, faks, çamaşırhane, Tenis Kortu aydınlatması, Bilardo, Bowling, Masaj, Peeling, Dükkânlar (Market, Hediyelik Eşya, Deri Mağazası, Butik, Fotoğraf Servisi, Kuaför/Berber), Sağlık Hizmeti, Bebek Bakıcılığı

F. Diğer Bilgiler

Katılımcıların terlik, mayo, spor malzemesi vb. şahsi malzemelerini yanlarında getirmeleri tavsiye olunur.

G. Ulaşım

Transferler

Katılımcıların havaalanından geliş-gidişleri toplam 50 tl karşılığında firma tarafından karşılanacaktır. Firma bunun karşılığında katılımcılara ulaşıma ait makbuz verecektir. Afyonkarahisar otogarından otele transferler ise firma tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır.

İletişim Telefonları:

Bakanlık Eğitim Koordinatörü

Firma Görevlisi İletişim

Paşa ERKOL 0.532.662 38 55

Fatma ŞAŞMAZ - 0.530.965 90 97

Sacit KARA - 0.506.808 09 00